MEC is back ! Konferencja dla specjalistów Exchange.


Po 10 latach nieobecności w świecie Exchangowym powraca konferencja Microsoft Exchange Conference (MEC), której wielki powrót planowany jest na wrzesień 2012 roku w Orlando, USA. Trzydniowe wydarzenie jest dedykowane dla administratorów, architektów i konsultantów z całego świata pracujących z produktami Exchange Server i Exchange Online. Niestety wersja europejska nie jest planowana :(, ale w obecnych czasach loty do USA są w przystępnych cenach.

Wiadomość zasłyszałem już podczas MVP Summit i to, co mogę zdradzić: pojawiły się oklaski po ogłoszeniu wielkiego powrotu Microsoft Exchange Conference (zobaczymy, czy będzie wielki po konferencji). Oczywiście nie obyło się bez narzekania, że to Orlando ;).

Jest strona MEC (Strona konferencji – http://www.mecisback.com/), nie jest jeszcze znana agenda i szczegóły konferencji (ceny, prelegenci, tematyka), ale moim zdaniem usłyszymy o Exchange Server 2010 lub jego następcy, nie powinno zabraknąć też Exchange Online (Office 365) i jego następnej wersji?
Wielu MVP, blogerów, i społeczność Exchage’owa wylewała swoje żale (http://thoughtsofanidlemind.wordpress.com/2010/09/24/i-miss-the-microsoft-exchange-conference-mec/), że konferencja została wstrzymana. Czyżby to z powodu TechEd? Powodów do przywrócenia konferencji Microsoft Exchange Conference (MEC) jest wiele, chociażby: sesje tylko o Exchange Online i Exchange Server, nowe wersje produktów, które są obecnie w fazie pisania się, integracja z partnerami Exchange z całego świata i możliwość podyskutowania z zespołem produktowym Exchange.

Czy ja się wybiorę? TAK.

Microsoft zapowiedział powrót konferencji MEC 2012: http://www.wss.pl/aktualnosci/microsoft-zapowiedzial-powrot-konferencji-mec-2012,10664
The Exchange Team blog – MEC is Back!: http://blogs.technet.com/b/exchange/archive/2012/03/06/mec-is-back.aspx
MEC Brings Back Exchange Communityhttp://www.windowsitpro.com/article/exchange-server/mec-brings-exchange-community-142517

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s