Konferencja PreMTS i moja sesja o „Hybrid Deployment of Office 365 Messaging”


Największa konferencja techniczna  w Polsce, czyli Microsoft Technology Summit 2011 (MTS) zbliża się wielkimi krokami http://www.mtskonferencja.pl/, ale dzień przed konferencją (17 października 2011 w siedzibie Microsoft, Warszawa) odbędzie się wydarzenie zorganizowane przez społeczność IT o nazwie PreMTS. Udział w konfie jest bezpłatny, a rejestracja jest możliwa przez stronę http://www.timeforsharepoint.pl/registration.aspx. Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest na stronie http://www.timeforsharepoint.pl/Agenda.html.

Podczas PreMTS będę prowadził sesję „Hybrid Deployment of Microsoft Office 365 Messaging”, czyli wprowadzenie do tematu migracji w stronę chmury „Exchange Online” oraz współistnienia architektury hybrydowej „pierwsza część kont po stronie Exchange Online, a druga część po stronie Exchange Server 2010 w serwerowni firmowej”. Podczas projektowania takiej architektury jest wiele aspektów do rozważenia, o czym będę chciał podyskutować” oraz odkryć mroczne strony Exchange Online :P.

Oprócz mnie pojawią się takie znakomitości jak: Łukasz Grala, Paweł Wróbel, Tomasz Onyszko, Michał Gołda, Daniel Stefaniak i Miha Kralj. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s