14 lipca Transmisja online o Hotmail i Live Essentials Wave 4 Beta


Zapraszam do uczestnictwa w specjalnym spotkaniu technologicznym „Nowy Hotmail – efektywne narzędzie dla zajętych ludzi”, które poprowadzi Michał Kostrzewa z Microsoft Polska. Spotkanie odbędzie się na portalu Windows Server System (www.wss.pl).  Podczas sesji Michał Kostrzewa (Online Business Group Lead, Microsoft Polska) zaprezentuje efektywny sposób zarządzania pocztą email w usłudze Hotmail. Drugim tematem sesji będzie bezpłatny pakiet aplikacji Windows Live Essentials 2011, którego wersja testowa ukazała się w ostatnich dniach czerwca 2010, o czym informował portal WSS.pl w osobnym newsie. Nasz gość specjalny z firmy Microsoft zaprezentuje aplikacje przeznaczone do obsługi poczty e-mail, tworzenia filmów, zdjęć, wiadomości błyskawicznych, czy też blogów, które wchodzą w skład pakietu Live Essentials 2011.

Sesja dedykowana jest zarówno dla ekspertów, którzy testowali i używali produkty z rodziny Windows Live, jak i osób, które chcą zapoznać się z tymi rozwiązaniami i zgłębić swoją wiedzę w tym zakresie. To doskonała szansa, aby poznać narzędzia, które również mogą okazać się przydatne w codziennej pracy specjalisty IT i programisty.

Szczegóły

  • Kiedy? Środa, 14. lipca o godz. 19.30
  • Dla kogo? Specjalista IT, Programista, Hobbysta IT
  • Czy muszę się rejestrować? Nie, nie wymagana jest rejestracja. Należy jedynie dołączyć do sesji przed jej rozpoczęciem.

Spotkanie będzie realizowane w ramach sesji Live Meeting. Aby uczestniczyć w transmisji należy wcześniej pobrać bezpłatnego klienta i uruchomić sesję. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s